بانکدار اینترنتی
 
 
جمعه ۳٠ خرداد ،۱۳٩۳ :: ۳:٥٢ ‎ب.ظ ::  نويسنده : فرهاد فولادی
جدیدترین آمارها از استفاده کاربران ایرانی از اینترنت نشان می دهد که ضریب نفوذ اینترنت در ایران به 49.13 درصد رسیده و اتصال به شبکه اینترنت از طریق تکنولوژی ADSL بیشترین سهم را در میان سایر اتصالات به خود اختصاص داده است؛ در همین حال استان مازندران بیشترین کاربران اینترنت در ایران را در اختیار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس آمارهایی که در سامانه مدیریت ضریب نفوذ اینترنت کشور آمده است ایران با 75 میلیون و 149 هزار و 669 نفر جمعیت دارای 36 میلیون و 918 هزار و 795 کاربر اینترنت و 21 میلیون و 198 هزار و 945 مشترک است که با این وجود ضریب نفوذ اینترنت در ایران تا پایان سال 92 حدود 49.13 درصد برآورد می شود.ادامه مطلب ...

موضوع مطلب : عمومی


فراخوان مقاله پنجمین کنفرانس بین ­المللی بازاریابی خدمات بانکی که در روزهای 26 و 27 مردادماه 1393 در تهران برگزار می­شود، منتشر شد.

بر اساس این گزارش، موضوع اصلی دوره پنجم کنفرانس بین­المللی بازاریابی خدمات بانکی "بانکداری جامع؛ رویکرد بازاریابی حرفه­ای به بانکداری" انتخاب شده است و مدیران و کارشناسان نظام بانکی و همچنین اساتید و دانشجویان رشته­های مرتبط می­توانند مقالات خود را در زمینه این موضوع و با توجه به محورهای دوازده گانه اعلام شده در فراخوان تا تاریخ 31/02/1393 برای دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

این کنفرانس که به دنبال ایجاد فضای مناسب به منظور تبادل تجربیات میان پژوهشگران و صاحب­نظران در حوزه دانشگاه و صنعت خدمات بانکی است، با حضور و مشارکت دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی، بانک­ها، موسسات اعتباری و شرکت­های فعال در این حوزه در روزهای 26 و 27 مردادماه سال  آینده  در   مرکز همایش­های      بین­ المللی صدا و سیما  برگزار خواهد شد.

علاقمندان می­توانند جهت دریافت فراخوان این کنفرانس و آشنایی با چگونگی ارسال مقاله به وب سایت مرکز بازاریابی خدمات مالی  مراجعه کرده یا با شماره تلفن­های 2-66596661 تماس حاصل نمایند.موضوع مطلب : بانکی / همکاران / بانکداری الکترونیکی