بانکدار اینترنتی
 
 
دوشنبه ۱٢ بهمن ،۱۳٩٤ :: ۳:٥٢ ‎ق.ظ ::  نويسنده : فرهاد فولادی

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای سپاس از مشتریان و مراجعه کنندگان به دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران، جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران از 12 بهمن ماه 1394 آغاز شد.
در این جشنواره که تا 12 شهریور ماه 1395 ادامه دارد دو مرحله قرعه کشی میان دوره در تاریخ های دوم اردیبهشت ماه 95 همزمان با سالروز ولادت امیرالمومنین علی (ع) و یکم تیرماه سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) انجام شده و قرعه کشی نهایی در تاریخ 20 شهریور ماه 1395 همزمان با هشتادوهشتمین سالگرد تاسیس بانک ملی ایران صورت خواهد گرفت.

 


تمامی دارندگان کارت های  بدهی (Debit) بانک ملی ایران و کارت های شتاب (بجز کارتهای اعتباری - هدیه - بن کارت و ... ) در صورت استفاده از دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران در طول دوره جشنواره بر اساس جدول امتیاز بندی اعلام شده در هر دوره مشمول امتیاز گردیده و براساس آن رتبه بندی خواهند شد.
تمامی گروه های مشتریان بانک علاوه بر شرکت در قرعه کشی های یاد شده در صورت دریافت امتیاز تعریف شده از مزایای ویژه این بانک که از این پس در بازه های زمانی مختلف اطلاع رسانی خواهد شد بهره مند می گردند.
امتیازهای اعتباری بانک بدون قرعه کشی به تمامی کسانی که موفق به کسب حدنصاب امتیاز شده باشند تعلق خواهد گرفت.
در هنگام دریافت رسید خودپرداز میزان امتیاز شما بر روی رسید چاپ شده و در صورت نیاز به اطلاع از آخرین امتیاز متعلقه به هر کارت بانکی می توانید از طریق دکمه "مشاهده امتیاز" از امتیاز خود مطلع شوید.

 


موضوع مطلب : عمومی / بانک ملی ایران / بانکی / بانکداری الکترونیکی