فراخوان مقاله پنجمین کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی

فراخوان مقاله پنجمین کنفرانس بین ­المللی بازاریابی خدمات بانکی که در روزهای 26 و 27 مردادماه 1393 در تهران برگزار می­شود، منتشر شد.

بر اساس این گزارش، موضوع اصلی دوره پنجم کنفرانس بین­المللی بازاریابی خدمات بانکی "بانکداری جامع؛ رویکرد بازاریابی حرفه­ای به بانکداری" انتخاب شده است و مدیران و کارشناسان نظام بانکی و همچنین اساتید و دانشجویان رشته­های مرتبط می­توانند مقالات خود را در زمینه این موضوع و با توجه به محورهای دوازده گانه اعلام شده در فراخوان تا تاریخ 31/02/1393 برای دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

این کنفرانس که به دنبال ایجاد فضای مناسب به منظور تبادل تجربیات میان پژوهشگران و صاحب­نظران در حوزه دانشگاه و صنعت خدمات بانکی است، با حضور و مشارکت دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی، بانک­ها، موسسات اعتباری و شرکت­های فعال در این حوزه در روزهای 26 و 27 مردادماه سال  آینده  در   مرکز همایش­های      بین­ المللی صدا و سیما  برگزار خواهد شد.

علاقمندان می­توانند جهت دریافت فراخوان این کنفرانس و آشنایی با چگونگی ارسال مقاله به وب سایت مرکز بازاریابی خدمات مالی  مراجعه کرده یا با شماره تلفن­های 2-66596661 تماس حاصل نمایند.

/ 0 نظر / 95 بازدید